ІНСПЕКТОРИ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ ПОВЕРНУЛИ ДОДОМУ 72 ДИТИНИ

10.07.2019


98% зниклих дітей правоохоронці розшукали вже у перші години після звернення близьких. Кількох неповнолітніх розшукали пізніше, проте всі повернені піклувальникам живими та неушкодженими.

З початку 2019 року до поліції Маріуполя та Мангушського району надійшло 72 заяви про зникнення дитини. У кожному випадку малеча була знайдена та повернена додому.

Одним з першочергових напрямів роботи поліції є превентивна робота з дітьми. Тому, з початку року ювенальні поліцейські провели 359 лекції зі школярами на правову тематику. Ювенали не тільки навчають дітей простим правилам безпечної поведінки: що робити у небезпечній ситуації, куди звертатися по допомогу, як не наражати себе на небезпеку, а й піклуються про рівень обізнаності малих громадян щодо їх прав та обов’язків.

Піклуючись про здоров’я дітей, поліцейські проводять рейди місцями торгівлі алкоголем і тютюном. Так, з початку року, було складено 76 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами») відносно продавців, які продавали неповнолітнім заборонений товар.

Відносно 10 громадян було складено адміністративні матеріали за ст.180 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння»).

Для недопущення неналежних умов виховання дітей та для перевірки дотримання батьками законних прав дитини, поліцейські проводять рейди по сім’ям зі складними життєвими обставинами.

Лише з початку року за неналежне виконання батьківських обов’язків було притягнуто до відповідальності 463 місцевих мешканця. По відношенню до батьків чи піклувальників неповнолітніх складені адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники ювенальної превенції працюють як з підлітками, так й з їхніми батьками, роблять усе для попередження фактів насильства у сім’ї, цілодобово виявляють факти порушення законних прав дітей. Й ключовим завданням ювеналів за будь-яких обставин залишається безпека кожної дитини.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета