Піддавшись на хитрощі шахраїв мешканка Дружківки перерахувала їм 12 тисяч гривень

10.07.2019


Під час телефонної розмови з «представником» служби безпеки одного з банків жінка дізналась, що з її рахунку невідомі намагаються зняти грошові кошти. Щоб цього не сталось незнайомець допоміг постраждалій перерахувати всі її заощадження на інший рахунок. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Класичні схеми ошуку громадян все ще продовжують справно працювати на руку зловмисників та допомагають виманювати у громадян всі їх заощадження.

Черговий такий випадок стався вчора з 60-річною місцевою жінкою.  Жителька розповіла, що напередодні з незнайомого номера їй подзвонив невідомий чоловік, який представився співробітником служби безпеки банку. Чоловік повідомив, що хтось намагається знати з її банківського рахунку гроші та щоб цього не сталось треба піти до банкомати і провести декілька операцій.

Підтримуючи постійний телефонний зв'язок із «спеціалістом» жінка виконувала всі його рекомендації та сама не помітила, як шість разів поспіль перерахувала на іншій банківський рахунок 12 тисяч гривень.

І тільки повернувшись до дому жінка усвідомила, що замість врятувати гроші, потрапила до пастки шахраїв.       

Поліцейські відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Шановні жителі Дружківки, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію та кожен дзвінок від банківських співробітників передзвонивши на гарячу лінію банка, номера вказані на звороті Ваших карт.

Запам’ятайте! Працівник банку ні коли не буде вести з вами перемовини про стан вашого особового рахунку по телефону.

Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до поліції за телефоном "102".

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета