Мешканець Дружківки здав до поліції знайдені боєприпаси (ФОТО)

09.07.2019


29 набоїв калібру 5,45 мм 44-річний чоловік знайшов на березі одного із місцевих водоймищ. Аби не наражати на небезпеку себе і оточуючих, місцевий мешканець приніс небезпечну знахідку правоохоронцям.

Під час патрулювання обслуговуємої території до дільничних інспекторів поліції звернувся перехожий громадянин 1975 року народження, який виявив бажання добровільно здати знайдені патрони.

Відпочиваючи на одному з місцевих водоймищ чоловік побачив у заростях пакет, в середині якого були набої. Спочатку дружківчанин забрав і приніс свою знахідку додому, однак згодом усвідомив, що це може бути небезпечним, тому повідомив про знайдені боєприпаси правоохоронцям.

Боєприпаси вилучені та  спрямовані на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Після необхідної процедури перевірки - правосвідомого мешканця буде звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України.

Поліцейські нагадують: якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки, негайно повідомляйте про це на лінію «102». Не зберігайте в себе знайдені боєприпаси. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя оточуючих.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета