Поліцейські нагадують дружківчанам, як максимально захистити своє житло від зловмисників

09.07.2019


Триває пора літніх відпусток. Більшість громадян відправляється на відпочинок, залишаючи своє житло без нагляду. Правоохоронці Дружківки нагадують громадянам прості правила, як уберегти своє житло від злочинних посягань.

Профілактика квартирних крадіжок – для правоохоронців завдання надзвичайно важливе і завжди актуальне, особливо в літній період часу. Адже саме в цей період чимало людей залишають без нагляду свої домівки. За цим добре слідкують квартирні крадії.

Так протягом червня в Дружківському відділенні поліції задокументовано три факти крадіжок з квартир. Шляхом підбору ключів до замка, невідомі проникали до помешкання та викрадали гроші власників. Правоохоронці працюють над встановленням осіб зловмисників, а мешканцям радять подбати про надійний захист своєї оселі.

- Тож, пам’ятайте, перш за все не слід бути занадто відвертими зі сторонніми людьми та у соцмережах – це головні джерела отримання інформації про загальний статок потенційних потерпілих.

- Крім того, слід бути більш уважнішими та помічати на позначки біля вхідних дверей, або сторонні предмети у дверних замках – в такий спосіб злочинці вираховують графік відсутності в квартирах та будинках власників.

- Не слід залишати ключі від помешкань під килимками, у поштових скриньках або в інших схованках – у будь-якому випадку це вільний «безслідний» доступ до приміщення.

- Слід уважніше слідкувати за тим, щоб вікна та балконні двері були закриті, перевірте зайвий раз і надійність зачиненої вхідної двері.

- Якщо вам належить довготривала відпустка, попросіть сусідів регулярно забирати зі скриньки кореспонденцію. Це створить імітацію вашої присутності вдома.

- Встановіть на вікна захисні сітки, а власникам перших поверхів не зайвим буде встановити металеві решітки.

- І наостанок, не слід зберігати матеріальні цінності або великі суми грошей в одному місці. Краще підібрати декілька незвичних схованок.

Якщо ж все ж таки ви стали жертвою зловмисників у своїй квартирі, нічого не торкайтеся, а відразу телефонуйте до поліції.

Нагадуємо телефони чергової частини Дружківського відділення поліції: «102» або (050)-864-50-46.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета