За незаконну порубку дерев на 3 краматорчан чекає суд

08.07.2019


У відношенні двох зловмисників слідчим, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, досудове розслідування завершено, обвинувальний акт спрямовано до суду, а відносно неповнолітнього «лісоруба» розслідування ще триває. Підозрюваним загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі.

В червні поточного року до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в районі селища Комишуваха невідомі незаконно знаходячись на території Регіонального ландшафтного парку «Краматорськ» вирубують дерева.

На місці події поліцейські вилучили бензопилу та розпиляні стовбури дерев. Загалом зловмисники знищили своїми діями 12 дубів та 1 дерево породи ясень чим завдали матеріальну шкоду державі в особі Регіонального ландшафтного парку «Краматорськ» на загальну суму 31 353 гривні.

Правоохоронці проводили оперативно-розшукові заходи аби встановити особи зловмисників. Оперативники перевірили осіб раніше причетних до скоєння аналогічних злочинів, встановлювали свідків та очевидців події. Через два тижні плідної праці фігурантів затримали. Порубкою займались троє місцевих мешканців, один з яких неповнолітній.

На сьогоднішній день двоє 19-річних хлопців вже чекають на суд за скоєння кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу вчинені у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах). Стосовно неповнолітнього фігуранта досудове розслідування триває.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета