У Краматорську пройшла чергова зустріч-звіт дільничного офіцера поліції з населенням

12.06.2019


Звіт за виконану роботу, відповідь на всі питання які цікавлять людей та правові консультації – все це обговорюється під час зустрічі з населенням старшого дільничного офіцера поліції Краматорська Артура Соломки.

У сході громадян взяла участь голова комітету мікрорайону № 6 Валентина Царевська.

Старший лейтенант поліції Артур Соломка розповів присутнім про проведену ним роботу за 5 місяців 2019 року на території обслуговування дільниці. Старший дільничний навів статистичні дані вчинених злочинів, розповів про профілактичну роботу та адміністративні правопорушення. За звітний період поліцейський склав 88 адміністративних матеріалів та розкрив 9 кримінальних правопорушень. Особливу увагу артур Соломка приділяє протидії домашньому насильству. Так  ним за вказане правопорушення було складено 16 адміністративних протоколів. Також 9 осіб притягнуто до відповідальності за порушення адміністративного нагляду.

Доречі, Артур Соломка у 2018 році був визнаний кращім дільничним офіцером поліції Донеччини за підсумками конкурсу «Кращій у службі», приуроченому до Дня Конституції України, в якому змагалися поліцейські зі всієї області.

Також, Артур Соломка переміг у відкритому чемпіонаті Головного управління Нацполіції в Донецькій області з гирьового спорту в особистому заліку у вазі до 73 кг.

Крім того, правоохоронець розповів місцевим мешканцям про найпоширеніші види шахрайств, жертвами яких, останнім часом стає все більше і більше людей. Дільничний офіцер зауважив, як треба поводитись при спілкуванні із підозрілими співрозмовниками та куди одразу повідомляти.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета