Поліцейські Олександрівки виявили посів конопель

12.06.2019


64 кущі канабісу та вже готові до вживання сухі перетерті рослини конопель виявили поліцейські в ході обшуку у мешканця Олександрівки. Відносно чоловіка відкриті кримінальні провадження.

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання співробітники Олександрівського відділення поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцевий чоловік вирощує коноплі за місцем свого проживання. З метою перевірки даної інформації, правоохоронці отримали відповідну ухвалу суду на проведення обшуку.

Відомості знайшли своє підтвердження під час проведення обшуку. У фігуранта була виявлена плантація з конопель, а саме 64 куща, які він вирощував на своєму подвір’ї. Крім того у 33-річного чоловіка було виявлено суху перетерту коноплю готову до споживання.

Всі виявлені речовини вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні господаря наркопосіву відкрито кримінальне провадження за ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України. Крім того відкрито і кримінальне провадження за ч.  ст.. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета