Поліцейські Дружківки припинили діяльність наркопритону (ФОТО)

11.06.2019


40-річний чоловік виготовляв у себе вдома наркотичні речовини та пригощав ними своїх товаришів. Саме за цим заняттям їх і застала поліція. Наркотичні засоби, а також предмети для їх вживання вилучені та направлені на експертизу.

Співробітники поліції отримали оперативну інформацію про те, що в одній з квартир збираються наркозалежні люди. Аби задокументувати протиправну діяльність, правоохоронці провели санкціонований обшук за вказаною адресою.

Під час ліквідації притону в домоволодінні знаходився господар помешкання та ще троє товаришей. Всі присутні перебували у стані наркотичного сп'яніння.

Господар виготовляв вдома наркотик, після чого разом з друзями випробували його на собі. За місцем мешкання вилучено наркотичні засоби та предмети для їх виробництва і споживання.

Факт ліквідації наркопритону внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета