У Краматорську лігівці запрошують всіх до боротьби з наркоманією

08.06.2019


Хлопці та дівчата разом з місцевими поліцейськими та представником Главку провели вуличну акцію проти розповсюдження наркотиків. Таким чином учасники акції знищили «настінну» рекламу наркоканалів різних соціальних мереж, яку малюють на будівлях.

26 червня відзначається Міжнародний день  боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним оборотом.

Загалом наркоманія супроводжує різні форми злочинності, тому що, по-перше, з метою отримання наркотиків наркомани вчиняють тяжкі й особливо тяжкі корисливі і корисливо-насильницькі злочини. По-друге, наркомани часто чинять злочин під безпосереднім впливом наркотиків на психіку.

Взаємозв'язок наркоманії і злочинності виявляється також у вчиненні протиправних дій, пов'язаних із незаконними операціями з наркотиками (виготовлення, збереження, збут, придбання).

Тому учасники краматорської Ліги разом з поліцейськими пройшли вулицями міста та замалювали на стінах різних будівель написи з вказаними електронними адресами/каналами завдяки яким розповсюджуються наркотики.

Такі акції будуть проведені й надалі. Діти-учасники Ліги майбутніх поліцейських закликають всіх тих, кому не байдуже здорове майбутнє країни долучитись до акції.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета