З початку операції «Мігрант» поліцейськими Дружківки притягнуто до відповідальності 13 осіб

15.05.2019


В рамках проведення оперативно - профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» поліцейські виявили іноземців, які незаконно знаходились на території України. На порушників були складені адміністративні протоколи.

З 1 березня на території держави тривають профілактичні заходи під умовною назвою "Мігрант". Мета – виявлення нелегальних мігрантів, примусове їх повернення та видворення до країни походження, документування злочинів, які скоюють іноземці.

Минулої доби працівниками сектора карного розшуку було виявлено 3 порушників законодавства в міграційній сфері. Один із чоловіків 1973 року народження проживав на території України без громадянства (з паспортом Радянського союзу) та молода дівчина 1999 року народження, яка проживала в Дружківці без відповідного документа на право перебування на території України. Разом з тим викрито і чоловіка, який надавав своє житло для перебування незаконному мігранту у своїй оселі та своєчасно не вжив заходів до реєстрації. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

В результаті спільної операції Дружківського відділення поліції та міграційної служби складено 10 адміністративних протоколів у відношенні іноземців, які порушили правила перебування в Україні та 3 протоколи у відношенні осіб, які надавали їм своє приміщення. На порушників накладено штрафів майже на 21 тисячу гривень.

Профілактичні заходи триватимуть до 31 травня.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета