Дільничний офіцер поліції Григорій Луб’янов звітував перед мешканцями міста

15.05.2019


На днях, відбулась нова зустріч дільничного офіцера поліції Григорія Луб’янова  з мешканцями міста. Поліцейський доповів про результати своєї роботи та про оперативну обстановку на його території обслуговування.

Григорій Луб’янов обслуговує територію району Доманський міста Краматорськ, що відноситься до поліцейської дільниці № 5.

Правоохоронець розповів присутнім про оперативну обстановку на території його обслуговування, про здійснювані ним профілактичні заходи для запобігання вчинення правопорушень.

До відома громадян поліцейський довів деякі статистичні дані своєї роботи. З початку 2019 року дільничним було розкрито 3 кримінальних правопорушення (розкрита 1 крадіжка чужого майна та 2 факти незаконного зберігання зброї). Дільничним було складено 80 адміністративних матеріалів з яких 22 за насилля у сім’ї, 32 за розпивання алкогольних напоїв, за незаконне виробництво, придбання, 17 за недотримання режиму тиші та інші.

Деякі присутні громадяни просили застосувати профілактичні заходи до сусідів, які періодично порушують тишу й порядок, люди цікавились результатами розгляду звернень  до поліції.

Аналогічні заходи триватимуть на різних поліцейських дільницях до кінця року.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета