ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ З КАНАДИ

06.05.2019


3 травня тижневий тренінг від поліцейської Канадської місії в Україні «Вступ до кримінальних розслідувань» успішно закінчили 24 поліцейських. Правоохоронці дізнались про новітні техніки розслідування злочинів, систему та підходи взаємодії підрозділів при першочергових діях на місці події.

За ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Миколи Семенишина для правоохоронців з Донеччини представники Канадської поліцейської місії в Україні провели тренінги з розслідування кримінальних проваджень.

Тижневий курс пройшов у Краматорську для слідчих, дільничних офіцерів, патрульних зі Слов’янська, Дружківки та Лиману. В організації та проведені заходу допомагали канадським колегам інструктори тренінгового центру ГУНП в Донецькій області.

Слухачам представили світові модулі спілкування із затриманими в конфліктних ситуаціях та комплексну взаємодію між службами. Учасники тренінгу вивчили такі модулі як: «Організація роботи на місці злочину», «Домашнє насильство», «Наркотики та алкоголь», «Взаємодія поліції з громадою» та багато іншого.

Курс складався з теорії та практики, під час якої поліцейські відпрацювали різні сценарії. Наприкінці тренінгу учасники склали підсумковий іспит.

Крім того, колеги з Канади відзначили двох кращих слухачів курсу. Поліцейським були вручені «монетки виклику», на яких зображено знак місії – емблему Канади та України. Таку відзнаку мають всі члени місії.

Серія тренінгів проводиться в рамках двостороннього українсько-канадського співробітництва в сфері професійної підготовки співробітників поліції.

«Не можна побудувати будинок без надійного фундаменту. Зараз ми заклали міцну та правильну основу для подальшої співпраці та комунікації. Надання якісних поліцейських послуг - є основою довіри людей», - підкреслив представник Канадської поліцейської місії сержант Ерік Епперсон.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета