Краматорські Ліговці разом зі школярами відпрацювали дії при виникненні надзвичайної ситуації

15.04.2019


Учасники краматорської «Ліги майбутніх поліцейських» виступили в ролі «вчителів»  для  учнів  17 школи та разом з її адміністрацією навчили дітей грамотним  і чітким  діяти у виникненні пожежі, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Активні Ліговці стали організаторами рольового заходу з дотримання заходів безпеки у надзвичайній ситуації. Діти одягнули яскраві костюми «вогню», підготували абетку протипожежної безпеки та вогнегасника аби навчити малечу практичним діям в умовах екстремальної ситуації в школі. «Майбутні поліцейські»  підійшли до заходу творчо та  підготували плакати, газети й виставку малюнків з відповідної тематики.

На днях вранці школярі зібрались на подвір’ї учбового закладу на урочисту  лінійк де було оголошено план проведення шкільного заходу під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!». Ліговці  розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки,  про правила поведінки на водоймах, та нагадали телефони екстенних служб.      Провели веселий експрес-конкурс «Завжди і всюди про безпеку пам'ятайте», вікторину «Обережно! знахідки,   які     можуть       вибухнути».  

Завершальним етапом була евакуація учнів та співробітників школи, які показали  обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 
 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета