Мешканці селища Ясногірка заслухали звіт про роботу поліції на території обслуговування

15.04.2019


Заступник начальника сектору превенції Краматорського відділу поліції Максим Шнейдер звітував перед громадянами про роботу дільничного за перший квартал поточного року.

За участю Голови селищної ради Гребенюка Миколи Григоровича  Максим Шнейдер розповів про оперативну обстановку на території обслуговування, про проведену дільничним офіцером поліції Сергієм Зимою роботу з розкриття та попередження правопорушень, а також назвав статистичні данні.

З початку 2019 року дільничний офіцер поліції Сергій Зима склав 55 адміністративних матеріалів, 27 з яких за розпивання мешканцями селища алкогольних напоїв в громадських місцях, 7 за порушення тиші, 14 за перетинання колій у невстановленому місці, що може призвести до нещасних випадків, 1 чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство та інші.

Від представника поліції всі присутні отримали відповіді на свої питання та необхідні консультації. Максим Шнейдер попередив присутніх про необхідність бути уважними при отриманні смс-повідомлень та дзвінків з «банку» та перевіряти їх дійстність, адже часто це є схемою аферистів для незаконного отримання коштів з чужих банківських рахунків.

Звіти про роботу дільничних триватимуть на різних поліцейських дільницях протягом всього року.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета