Дільничний офіцер поліції допоміг дівчині якій стало погано внаслідок гострої алергічної реакції

13.04.2019


Дві подруги на вулиці підійшли до поліцейського та попросили допомоги. Одна з дівчат майже втратила голос та мала утруднене дихання. Дільничний заспокоїв дівчину та одразу викликав швидку.  

 

Вчора дільничний офіцер Краматорського відділу поліції Олександр Бажан приїхав на центральну площу міста де готувався до публічного інструктажу. В цей час до нього підійшли 2 дівчини років 17. Одна з них майже не могла говорити. Зі слів подруги у дівчини стався приступ гострої алергічної реакції, внаслідок чого почалось запалення гортані та перекриття дихальних шляхів.

Олександр Бажан не розгубився та не втрачаючи часу викликав швидку допомогу. А постраждалу почав заспокоювати аби через хвилювання їй не стало гірше.

Через кілька хвилин прибула швидка медична допомога. Після огляду лікаря потерпілу госпіталізували.

Олександр Бажан прийшов працювати до Краматорського відділу поліції у 2007 році. За цей час молодий правоохоронець встиг не тільки зарекомендувати себе у колективі, як відповідальний та сміливий співробітник, а й отримати довіру мешканців дільниці, яку він обслуговує.

«Сподіваюсь, що з дівчиною все добре і в лікарні їй надали необхідну допомогу. Я не можу бути байдужим до чужої біди. Завжди у гострих ситуаціях намагаюсь бути розсудливим та ні в якому разі не піддаватись страху чи паніці, адже ці стани перешкоджають прийняттю вірних рішень», - зазначив дільничний офіцер поліції Олександр Бажан.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета