Співробітники Олександрівського відділення поліції вилучили понад 2 кілограми каннабісу

12.04.2019


Двом мешканцям Олександрівського району було повідомлено про підозру за   незаконне зберігання наркотичних засобів. В одного з них було вилучено згорток з готовою для вживання марихуаною, а от другий зберігав цілий мішок з сухими рослинами конопель.

У березні поліцейські отримали оперативну інформацію щодо 2 мешканців села Іверське Олександрівського району згідно якої вони зберігають наркотичні засоби.

Після відпрацювання та підтвердження інформації у фігурантів було проведено санкціоновані обшуки.

Як виявилось 34-річний чоловік зберігав за місцем свого мешкання чималий згорток з речовиною рослинного походження мілкої фракції та пристрої для вживання марихуани. А у 31-річного мешканця селища Іверське правоохоронці вилучили цілий мішок вже з сухими рослинами конопель та пристрої для її вживання.

Все вилучене було спрямовано на експертизу за висновками якої чоловіки зберігали  наркотичну речовину – каннабіс, загальна вага вилученого складає понад 2 кілограми.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Досудове розслідування триває.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета