Поліцейські Дружківки долучились до формування гендерної культури в колективі та суспільстві (ФОТО)

12.04.2019


Представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції в Донецькій області провели для співробітників Дружківського відділення поліції тренінг, на якому розглянули поняття гендерної рівності серед поліцейських.

Вчора в актовому залі Дружківського відділення поліції поліцейські на чолі із керівництвом підрозділу вивчали принципи формування гендерної культури у Національній поліції України.

Головний спеціаліст відділу уповноважених  Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України Ольга Светлічна розповіла, що таке гендерна рівність, навела приклади організації роботи з дотриманням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Крім того, поліцейські мали можливість відпрацювати знання на практиці, змоделювавши ситуації, які виникають не тільки на службі але й у побуті.

Учасники тренінгу також переглянули інформаційні фільми щодо визначення та недопущення проявів сексизму, гендерної дискримінації.

В рамках тренінгу Ольга Светлічна розповіла про План заходів МВС щодо виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Також вона повідомила, про те що в органах внутрішніх справ працює мережа гендерних радників та контактних осіб. Їх мета - сприяти забезпеченню принципу рівних можливостей через інтеграцію гендерної перспективи в діяльність відомств.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета