Правоохоронці Олександрівки провели в школі правовий урок знань (ФОТО)

15.03.2019


В рамках впровадження Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей  на території Донецької області на 2019-2022 роки співробітники Олександрівського відділення поліції провели профілактичну бесіду з учнями  4-го класу Очеретинської ЗОШ.

Під час зустрічі з дітьми, співробітниками Олександрівського відділення поліції були обговорені  теми , щодо соціальних мереж та правил безпечного користування Інтернетом. Також було проведено лекцію на тему "Не торкайся , не підходь!" стосовно вибухонебезпечних предметів.

Проведення подібних заходів – це не лише бажання дорослих вберегти підлітків від вчинення правопорушень та злочинів, а й надія на те, що іноді звичайні роз’яснення про трагічні наслідки таких вчинків можуть вберегти не лише здоров’я, а й життя дітей, попередити вчинення злочинів проти них. 

Поліцейські розповіли дітям, як не стати жертвою злочину, нагадали їм правила безпечної поведінки, а також правила безпечного користування Інтернетом, а саме: чому не можна повідомляти невідомим свої персональні дані та листуватися із власниками підозрілих акаунтів у соц-мережах.

Крім того, напередодні весняних канікул правоохоронці нагадали дітям про правила особистої безпеки при виявленні предметів схожих на вибухонебезпечні (патрони, снаряди, міни, гранати та інші) та попередили, що такі предмети не можна брати до рук та взагалі їх чіпати, про знахідку одразу повідомити дорослих та зателефонувати за телефоном «102».

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета