Дмитро Фадєєв зустрівся з мешканцями с. Олексієво – Дружківка (ФОТО)

14.03.2019


На зустріч з т.в.о. начальника Дружківського відділення поліції прийшли місцеві жителі, активісти та працівники Олексієво – Дружківської селищної ради. Присутні обговорили з Дмитром Фадєєвим найболючіші питання селища та шляхи подальшої співпраці.

Перш за все полковник поліції представив присутнім громадянам нового дільничного офіцера поліції, який обслуговуватиме с. Олексієво – Дружківка. Ним став старший лейтенант поліції Сергій Анатолійович Жистовський.

За сприяння селищного голови у приміщенні сільради виділено кімнату де дільничний зможе зустрічатися та спілкуватися з місцевими мешканцями, щодо вирішення службових питань. Крім того кабінет дільничного обладнаний необхідною та новою сучасною оргтехнікою. Згідно графіку, прийом громадян на дільниці буде здійснюватись два рази на тиждень, це вівторок з 18.00 до 20.00 години та субота з 9.00 до 12.00 години.

Дмитро Фадєєв зазначив, що в подальшому дана станція стане постійним місцем знаходження дільничного офіцера поліції з обслуговування даної території, за виключенням часу на виконання безпосередніх службових обов’язків.

Потім присутні обговорили з керівником Дружківського відділення поліції проблемні питання, які найбільше хвилюють мешканців селища – це продаж алкогольної продукції без ліцензії, боротьба із саморобною алкогольною продукцією, підвищена аварійність на дорозі, яка розділяє селище на дві частини, а також відсутність на ній світлофора.

Крім того громадяни скаржились на улюбленців швидкої їзди на мопедах і скутерах, які влаштовують на вулицях селища перегони. Не оминули і водіїв великогабаритного транспорту, які їздять через населений пункт та руйнують дорогу. 

Окремим питанням було розглянуто дозвілля молоді у вечірній час доби. За відсутності наявних місць в селищі всі збираються на дитячому майданчику або на території школи, залишаючи після себе сміття, пляшки та інше. В свою чергу, Дмитро Фадєєв пообіцяв посилити превентивні заходи в цьому напрямку за допомогою автопатруля зазначених об’єктів.

На при кінці зустрічі Євгеній Олексійович Шаповалов подарував Дмитру Фадєєву примірник  альманаху Степ/Step "Нескорений український Донбас", який вийшов під назвою «Що ми знаємо про Донбас?» і присвячений історії, постатям, культурі, мистецтву рідного краю.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета