У мешканця Дружківки вилучено арсенал зброї та наркотики (ФОТО)

13.03.2019


Сьогодні під час проведення обшуку співробітниками Дружківського відділення поліції спільно з групою представників відділу "Т" оперативно-розшукового управління Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України, ГВ СБУ в м. Краматорськ за місцем мешкання 50-річного чоловіка було виявлено пістолети, гранати та марихуану. Наразі проводяться подальші слідчі дії.

Нещодавно в поле зору правоохоронців потрапив місцевий мешканець 1969 року народження, який за оперативною інформацією незаконно зберігав вдома зброю та боєприпаси. В рамках відкритого кримінального провадження співробітниками поліції було отримано ухвалу суду на проведення санкціонованого обшуку помешкання.

В ході обшуку співробітниками Дружківського відділення поліції спільно з групою представників відділу "Т" ОРУ ДЛРУ, ГВ СБУ в м. Краматорськ за вказаною адресою було виявлено 2 пістолети, один з яких був споряджений 4 набоями, корпуси гранат РГД-5 та Ф-1 із запалами. 

Крім того, вдома чоловік зберігав пакет із готовою до споживання марихуаною.

Наразі окрім вже наявного провадження за ст.263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) відкрито ще одне - за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета