Лігівці Дружківки застерігають громадян, як не потрапити до шахрайських пасток (ФОТО)

13.03.2019


Днями, учасники Дружківської молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських» вирушили у рейд по вулицям міста щоб попередити населення про шахрайські дії. Діти застерігали людей бути обачливими  та не довіряти сумнівним особам.

 

«Ваш родич у біді», «Вашу картку заблоковано»,  «Перерахуйте передплату і отримайте товар», «Доброго дня, я із соціальної служби» - саме такі схеми найчастіше використовують шахраї, ошукуючи довірливих громадян. Аби люди дбайливіше ставилися до своїх заощаджень і не потрапляли на «гачок» зловмисників, на вулиці Дружківки вийшли «помічники поліцейських» з інформаційними листівками.

Діти приділили  значну увагу людям похилого віку, адже саме вони, найчастіше, стають жертвами аферистів. Відповідні листівки також були розміщені в публічних місцях та на інформаційних стендах міста.

Співробітники поліції та лігівці  закликали мешканців бути пильними. Якщо на ваш телефон або телефон ваших близьких надходять сумнівні дзвінки чи повідомлення з проханням повідомити особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії) або ви вже стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета