У Краматорську дільничний офіцер поліції прозвітував перед мешканцями «Безпечного будинку»

13.03.2019


Поліція запрошує краматорчан  приєднатись до проекту «Безпечний будинок», завдяки якому безпечним може стати на лише будинок але і вулиця, а в подальшому і місто.

Проект «Безпечний будинок» передбачає обладнання багатоквартирних будинків для захисту майна від злочинних посягань та безпечного проживання мешканців.

Участь у проекті дає можливість мешканцям визначитися із необхідністю своєї безпеки: наявність огорожі навколо будинку, домофони на під’їздах, освітлення придомової території, блокування вільних доступів до підвалів, горищ та технічних приміщень, а також камери зовнішнього відеоспостереження.

Сьогодні, старший дільничний офіцер Краматорського відділу поліції Олександр Кошелев зустрівся з мешканцями «безпечного будинку» розташованого по вулиці Центральна, 5.

Поліцейський поцікавився у мешканців чи відчувають вони себе більш захищеними, взявши участь у вказаному проекті. Довів оперативну обстановку в районі розташування «безпечного будинку». В свою чергу, мешканці такого будинку вважають, що завдяки вжитим заходам безпеки вони тепер краще захищають своє майно від злочинців та разом із поліцією мають змогу зробити місто безпечнішим.

Нагадаємо, що на кожному «Безпечному будинку» було розміщено картку поліцейського  на якій міститься фото дільничного офіцера поліції, його контактні дані, адреса поліцейської станції, телефони «гарячих ліній», графік прийому громадян керівництвом відділу поліції.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета