Правоохоронці Дружківки привітали найстаршу мешканку с. Райське з днем народження (ФОТО)

13.03.2019


Керівництво сектора превенції разом із дільничним офіцером поліції обслуговуємої території привітали з 83-річним днем народження жінку, яка більшу половину свого життя проробила в селищі квартальною та пліч о пліч з правоохоронцями підтримувала правопорядок.

Цього року 12 березня Гейченко Марія Іванівна відзначає свій 83-й день народження. Дивлячись на цю життєрадісну, жваву, привітну, балакучу жінку, важко повірити, що за її плечима вже вісім десятків прожитих років.

З побажаннями міцного здоров’я та благополуччя в цей день іменинницю прийшли привітати заступник начальника сектора превенції Сергій Курін та дільничний офіцер поліції с. Райське Анатолій Владика.

Не зважаючи на свій вік, жінка і досі вправно порається по господарству, сама обробляє город, тримає птицю та й досі їздить по селищу на велосипеді.

Більшу частину свого життя жінка пропрацювала на «Машинобудівному заводі» в ливарному цеху де відливала вагонетки, а разом з тим і була в селищі квартальною. Марія Іванівна все про всіх знає – так з теплотою в серці відгукуються про неї місцеві мешканці.

Виконуючи свій громадський обов’язок жінка завжди співпрацювала з органами правопорядку. Завдяки її активній життєвій позиції правоохоронці могли вчасно та оперативно відреагувати на якийсь злочин, з кимось провести право виховну роботу, а кого і притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

Дружківське відділення

Краматорського відділення поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета