Свято масляної в Дружківці пройшло без порушень громадського порядку (ФОТО)

12.03.2019


Цьогоріч Масляна запам'ятається дружківчанам смачними млинцями, запальним концертами і новими рекордами. Протягом вихідних днів місцеві мешканці та гості міста з розмахом проводжали зиму та зустрічали весну. За охороною публічного порядку дбали працівники Дружківського відділення поліції. Правопорушень не зафіксовано.

Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, яке бере свій початок ще з дохристиянських часів та символізує прихід весни й пробудження природи.

Щоб поєднати інтелектуальний відпочинок з розвагами та українськими традиціями, місцеві мешканці разом із своїми дітьми прийшли до головної площі міста, щоб справити проводи зими. Цього року свято Масляної в Дружківці святкували цілих два дня.

Для городян та гостей міста організатори свята підготували цікаву розважальну програму. Аніматори у костюмах проводили різноманітні конкурси та співали пісні, працювали яскраві фотозони, тематичні арт-об'єкти, розважальні локації, а також виступали місцеві колективи художньої самодіяльності, діджей і кавер-група FurmanBand, були організовані дискотека і фаєр-шоу.

До свята долучились і діти з молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських», які разом із своїм керівником та однокласниками презентували присутнім ярмарок з млинцями та гарячим чаєм.

Окрім цього в Дружківці Національний Реєстр рекордів України зафіксував новий рекорд у вигляді гігантського триметрового млинця. Млинець-велетень випікали десять кухарів на спеціально виготовленій для рекорду сковороді. Незвичайне кулінарний виріб могли скуштувати всі бажаючі.

За безпекою публічного порядку дбали працівники Дружківського відділення поліції. Жодного правопорушення зафіксовано не було — і доказом тому був гарний настрій, подарований всім учасникам свята.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета