У Краматорську викрито чоловіка, який безпідставно на протязі 4 місяців займав лінію «103»

04.03.2019


Чоловік майже кожен день дзвонив на лінію швидкої допомоги щоб помовчати або розповісти про свої відверті фантазії, тим самим займаючи лінію на тривалий час. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за вчинення 104 фактів хуліганських дій передбачених ст.. 296 Кримінального кодексу України.

На початку лютого до Краматорського відділу поліції від КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло повідомлення про те, що невідомий безпідставно займає лінію «103». Внаслідок його дій люди, які реально потребують екстреної медичної допомоги, не мають можливості її отримати.

Співробітниками відділу поліції Краматорська у найкоротший строк було встановлено особу зловмисника. Ним виявився місцевий житель, 1988 року народження. В ході розслідування стало відомо, що хуліган з жовтня 2018 року по лютий 2019 року майже кожен день дзвонив на лінію «103». Коли диспетчер відповідала, він мовчав або починав розповідати свої відверті фантазії. Чоловік здійснював підряд від 400 до, найбільша встановлена кількість, 1618 дзвінків тим самим займаючи лінію «103» від 1,5 до 6 годин за добу.

Зловмиснику повідомлено про підозру за вчинення 104 фактів вчинення хуліганських дій передбачених ст.. 296 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета