У Краматорську за цькування однокласниці, матір неповнолітньої дитини притягнуто до відповідальності (ФОТО)

19.02.2019


Не в силах більше тримати образи, 12-річна дівчина розповіла батькам, що піддається булінгу з боку однокласниці. Аби врегулювати ситуацію, мати дитини звернулась по допомогу у поліцію.

Днями до інспекторів з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції звернулась 38-річна  мешканка села Красногірка у Краматорську, 12- річна донька якої навчається в 7 класі ЗОШ № 20. Дівчина розповіла поліцейським, що потерпає від булінгу зі сторони однокласниці та терпіти більше такі знущання не може.

Під час проведення перевірки інспектором з ювенальної превенції місцевої поліції Олександром Гонтаренко було встановлено, що дійсно по відношенню до малолітньої вчиняються протиправні дії однокласницею у школі, а саме цькування та висміювання фотографій в соціальній мережі Інтернет.

Відносно матері кривдниці був складений адміністративний протокол передбачений ч. 3 ст. 184  «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оскільки дитина, яка скоїла булінг, не досягла віку притягнення до адміністративної відповідальності то за вчинки своєї дитини будуть відповідати батьки.

Вказаний  протокол було направлено до Краматорського міського суду для прийняття законного рішення. Суд визнав матір кривдниці винною та наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Краматорський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал