Мешканець Краматорська здав до поліції тротилову шашку

11.02.2019


Відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

44-річний місцевий житель звернувся до Краматорського відділу поліції з заявою про добровільну видачу вибухонебезпечного предмета. Чоловік пояснив, що приблизно місяць назад на смітнику він знайшов тротилову шашку із запалом. На той час, вирішив її забрати додому. Однак, враховуючи той факт, що до нього досить часто приходять друзі, задля особистої безпеки, вирішив добровільно здати свою знахідку до поліції. Тим самим і вберегти себе від кримінальної відповідальності.

Вибухонебезпечний предмет вилучено для утилізації.

Поліція Краматорська попереджає, що за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність за ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета