Поліція Краматорська вшанувала пам'ять загиблих під час річниці обстрілу міста бойовиками

10.02.2019


Сьогодні, у Краматорську біля закладного каменя в Сквері героїв зібралися всі небайдужі жителі міста, керівництво поліції Краматорська, представники різних силових структур, представники Донецької обладміністрації та Краматорського виконкому аби вшанувати пам’ять загиблих від обстрілу міста 10 лютого 2015 року.

10 лютого 2015 року терористи так званої «ДНР» вдарили з реактивних систем залпового вогню по мирному Краматорську. Загинули 17 людей, 64 – були поранені, в тому числі і 5 дітей. Цей трагічний день назавжди вписаний в історію Краматорська та України. До моменту обстрілу в місті близько 8 місяців було мирне життя.  

Факт обстрілу було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано за ст. 258 Кримінального кодексу України «Терористичний акт» Кримінального кодексу України та.

Тоді, чотири роки тому, з числа співробітників, на той час, міліції  були створені додаткові оперативні групи, які цілодобово охороняли до ліквідації   місця потрапляння снарядів. Документували наслідки обстрілів та надавали допомогу усім, хто цього потребував.

Нагадаємо, що серед загиблих був співробітник міліції, який прибув у складі доданих сил із Вінниці, які прибули аби підсилити місцевих правоохоронців. Старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів міліції Вінниці майор міліції Денис Жембровський загинув в той день, 10 лютого 2015 року. Це була його друга поїздка в зону бойових дій, через декілька днів  він мав повернутися додому.

Сьодні, о 12.00 у Краматорську була оголошена загальноміська хвилина мовчання за жертвами теракту. Крім того, на знак скорботи за загиблими у Краматорську було приспущено Державний Прапор України на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування.

Після промов, присутні поклали квіти та запалили свічки у пам'ять безвинних жертв тероризму. Під час проведення урочистостей порушень публічного порядку не відбулось.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета