Співробітники сектору кадрового забезпечення поліції Краматорська зустрілись зі школярами

09.02.2019


На цьому тижні поліцейські провели профорієнтаційну роботу зі старшокласниками в загальноосвітніх школах міста № 10, 16, 5 та12. Діти дізнались про умови вступу до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Працівники сектору кадрового забезпечення Краматорського відділу поліції розповіли, що в навчальних закладах країни з підготовки працівників для Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України можна отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека» в кращих вищих.

Підготовка фахівців на денній формі навчання у вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання здійснюється за кошти державного бюджету, під час якого курсанти забезпечуються харчуванням, речовим майном, грошовим утриманням та проживанням. Період навчання зараховується до стажу служби в Національній поліції України  та загального страхового стажу.

Після закінчення ВНЗ із специфічними умовами навчання всі випускники отримують первинні офіцерські звання та обов’язково працевлаштовуються на посади середнього складу поліції у відділах (відділеннях) поліції, які здійснювали направлення на навчання.

За детальною інформацією про умови вступу, інформацію про ВНЗ із специфічними умовами навчання, вимоги до кандидатів, умови проходження служби в Національній поліції звертатися до сектору кадрового забезпечення Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за адресою:

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, 25, та на Веб-сайти ВНЗ:

Національна академія  внутрішніх справ

03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1

www.naiau.kiev.ua

Харківський національний університет внутрішніх справ 

м. Харків, проспект Льва Ландау, 27

www.univd.edu.ua

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

49005 м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна,  26

www.dduvs.in.ua

Одеський державний університет внутрішніх справ

 65014  м. Одеса,  вул. Успенська,  1

www.oduvs.edu.ua

Донецький юридичний інститут МВС України

м. Кривий Ріг, вул. С.Тільги, 21, та м. Маріуполь, пр. Будівельників, 145

www.dli.donetsk.ua

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета