Краматорські правоохоронці врятували трьох дітей від недбайливої матері.

11.01.2019


Голодних  та занедбаних трьох  сестричок 4, 10 та 11 років  виявили місцеві правоохоронці у двокімнатній квартирі.  У бруді,  стійким запахом тютюну,  із пустими пляшками алкоголю перебували дівчата із горе - матір’ю та її співмешканцем у орендованій квартирі багатоповерхівки.  Поліцейськими діти були вилучені та влаштовані до дитячої лікарні для обстеження.

Спільним рейдом інспектора з ювенальної превенції місцевої поліції та спеціалістами у справах дітей Краматорської міської ради відвідали родину, яка мешкає в районі Станкострою, що у Краматорську. Дана родина давно перебуває на обліку в соціальній службі та відома правоохоронцям з причини антисоціальної поведінки матері та зловживання алкогольними напоями.

Під час інспектування сім’ї, гості побачили несприятливі умови проживання дітей. В квартирі були відсутні  продукти харчування, скрізь брудно, навалений мотлох, розкидані речі.

Аби врятувати дітей, було прийнято рішення негайно вилучити трьох сестер із родини. Вони були влаштовані до дитячої лікарня, а 39 –річній матері було надано термін привести оселю до ладу та змінити свій  спосіб життя, аби її не позбавили батьківських прав.  Наразі життю та здоров’ю дівчатам нічого не загрожує.

Відносно матері  складений адміністративний протоколи за   ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Нагадаємо, за минулий рік співробітниками сектора превенції Краматорського відділу поліції було складено 347 адміністративних протоколів за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета