Поліцейські України та Туреччини обговорили результати успішної співпраці із затримання розшукуваного у подвійному вбивстві

09.01.2019


Минулого тижня громадянин Туреччини скоїв вбивство двох студенток у Харкові та втік до Турецької Республіки. У результаті ефективної взаємодії поліцейських двох країн зловмисник був оперативно затриманий. Радник Посольства Турецької Республіки в Україні з питань внутрішніх справ Хакан Сирали зустрівся з першим заступником Голови Національної поліції України В’ячеславом Аброськіним, аби від імені турецької сторони висловити подяку українським поліцейським за успішну взаємодію.

Розслідуючи жорстоке вбивство двох студенток у Харкові, українські поліцейські швидко зібрали достатню доказову базу, аби встановити зловмисника. У результаті у розшук був оголошений громадянин Турецької Республіки. Як з’ясували оперативники, підозрюваний втік до Стамбулу.

За словами першого заступника Голови Національної поліції України – начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна, упродовж доби українські поліцейські передали турецьким колегам необхідну інформацію стосовно розшукуваного.

«Ми своєчасно передали дані громадянина Туреччини, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві, а турецька сторона миттєво відреагувала. У результаті злочинець був затриманий. Поліція України та Туреччини розпочала рік з плідної співпраці, і сподіваюся, наша взаємодія в подальшому буде ще більш ефективною та оперативною», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Радник Посольства Турецької Республіки в Україні з питань внутрішніх справ Хакан Сирали висловив подяку українським поліцейським за ефективні двосторонні стосунки.

«Ми дуже швидко та оперативно діяли, розслідували цю справу, яка мала великий резонанс. Дякую українській поліції за таку співпрацю»,– зазначив пан Хакан Сирали.

Також турецька сторона повідомила, що на суді затриманий визнав свою провину. Суд вже обрав йому запобіжний захід  – тримання під вартою. За законодавством Туреччини йому загрожує довічне позбавлення волі. 

Нагадаємо, 5 січня перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомив, що турецька поліція затримала громадянина Туреччини, підозрюваного у скоєнні у Харкові вбивства двох студенток.

 

Департамент комунікації 
Національної поліції України  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета