Мешканець Ясинуватського району здав до поліції боєприпаси

09.01.2019


Чловік приніс знайдені 17 патронів калібру 5,45 мм.  Відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

45-річний громадянин приніс до поліціейської станції селища Очеретине  свою небезпечну знахідку. Він пояснив, що восени проходячи через лісосмугу знайшов на землі патрони  у кількості 17 одиниць калібром 5,45 мм. Чоловік їх зібрав та приніс додому, з часом забувши про знахідку. Однак, прибираючи територію свого домоволодіння, знайшов сховані ним патрони та вирішив їх добровільно здати до поліції аби вберегти себе від кримінальної відповідальності.

Наголошуємо, що згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета