Курсанти вищих навчальних закладів системи МВС прибули на стажування до поліції Краматорська

08.01.2019


16 майбутніх правоохоронців проходитимуть стажування у секторі превенції, кримінальному блоці та слідчому відділі поліції Краматорська. З початком стажування хлопців та дівчат привітав заступник начальника відділу поліції Олег Рабічев та начальники сектору кадрового забезпечення та сектору превенції.

Курсанти 2 та 3 курсів Харківського та Київського університетів внутрішніх справ матимуть змогу на найближчі чотири тижні стати поліцейськими на практиці, після чого повернуться закінчувати освіту. Вони навчаються на факультетах підготовки фахівців кримінальної поліції, дільничнихофіцерів поліції та органів досудового розслідування.

У кожного курсанта є досвідчений наставник, з яким вони будуть виїжджати на місця скоєння злочинів, затримувати злочинців, опитувати потерпілих і підозрюваних, заступати на добові чергування і патрулювати вулиці міста.

Заступник начальника поліції Олег Рабічев привітав майбутніх офіцерів з початком стажування та можливістю, ще будучи курсантами, отримати реальні практичні навички роботи в поліції.

Начальник сектору з кадрового забезпечення Олександр Орєхов довів до присутніх заходи особистої безпеки, необхідність дотримання транспортної дисципліни та дисциплінарного статуту Національної поліції України.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета