Співробітники ювенальної превенції поліції Краматорська провели лекцію до «тижня права»

06.12.2018


Студенти Краматорського машинобудівного коледжу дізнались про види та міру відповідальності за правопорушення скоєні неповнолітніми.

4 грудня 2018 року в читальній залі Машинобудівного коледжу відбулася зустріч зі співробітниками сектору ювенальної превенції Краматорського відділу поліції  Людмилою Рязановою  та  Ілоною Гончаровою.  

Цей захід було проведено напередодні Всеукраїнського тижня права . Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Студенти 1-2  курсу та випускна група прослухали інформацію про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності.

Поліцейські  дали змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час зустрічі та нагадали підліткам про основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації,  у які можна потрапити  і як їх уникнути. Наприкінці зустрічі правоохоронці закликали студентів бути  законослухняними громадянами.

Завідувач бібліотеки Городнича Тетяна Олександрівна подякувала правоохоронцям за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу.  

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета