Дмитро Фадєєв провів особистий прийом громадян (ФОТО)

06.12.2018


Т.в.о. начальника Дружківського відділення поліції полковник Дмитро Фадєєв поспілкувався з мешканцями Дружківки та провів виїзний прийом громадян в с. Красногорівка Ясиноватського району де зміг поспілкуватись з місцевим населенням.

Кожного понеділка керівник Дружківського відділення поліції проводить особистий прийом громадян під час якого місцеві мешканці мають можливість дізнатись про хід кримінального провадження, звернутись із заявою чи скаргою, а також отримати роз’яснення у будь-якому питанні, яке входить до компетенції поліції.

Під час чергового прийому до начальника поліції Дмитра Фадєєва звернулись громадяни, які цікавились ходом розслідування кримінальних проваджень та скаржились на нестерпну поведінку сусідів та рідних.

Так один із відвідувачів похилого віку, розповів керівнику про свою дочку, яка постійно вчиняє вдома сварки та агресивно себе поводить. Пенсіонер попросить допомогти та прийняти відповідні заходи реагування до дочки.  

А ось під час виїзного прийому в селі Красногорівка, сільська голова Людмила Степанівна розповіла керівнику поліції, як сьогодні живуть 570 громадян прифронтового району, 68 з яких діти. З початком бойових дій селище зазнало значних руйнувань. Від вогню супротивника були зруйновані окремі будинки, дитячий садок, школа, та інша інфраструктура. Загинуло 5 мирних мешканців. Останній раз селище зазнало обстрілу на при кінці літа 2016 року, на щастя ніхто не постраждав.

Не зважаючи на ступень руйнувань, селище вдалось повернути до нормального життя. Після проведення ремонтних робіт, місцевій владі вдалось відновити функціонування життєво необхідних об’єктів. Діти мають змогу відвідувати дитсадок і школу.

Крім того було обговорено подальші шляхи взаємодії поліції із місцевим населенням на території села та загалом Ясинуватського району.

Разом з тим Дмитро Фадєєв перевірив несення служби зведеного загону  правоохоронців, які наразі несуть службу в поліцейській станції с. Очеретино Ясинуватського району. Керівник підрозділу додатково націлив підлеглих на забезпечення заходів особистої безпеки та якісному виконанні службових завдань, максимальну пильність і негайне реагування на всі повідомлення місцевих мешканців.

Наступний виїзний прийом громадян на території Ясинуватського району відбудеться 12 грудня 2018 року об 11 годині в с. Желанне.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета