Безпечна дорога до дому. Поліцейські Дружківки нагадали школярам про дотримання правил безпеки на дорозі (ФОТО)

05.12.2018


З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму правоохоронці не тільки інформують дітей про дотримання ПДД, а й проводять активну кампанію, щодо недопущення будь-яких надзвичайних подій за участі малечі та збереження їх життя.

Поліцейські майже кожного дня навідуються до шкіл, де нагадують учням прості правила поводження на дорозі. Цього тижня правоохоронці провели урок безпеки з учнями 3 та 4 класів Дружківського НВК № 4.

 Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку діти мають знати. Під час зустрічі начальник сектору реагування патрульної поліції № 3 Роман Хряпін нагадав школярам, як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду. Всі ці прості правила зроблять дорогу до школи більш безпечнішою.

Перехід дороги – це серйозний етап у дорожньому русі. Він вимагає від пішоходів відповідної підготовки. Перед переходом вулиці або перехресть, необхідно зосередитись, загострити свою увагу і згадати правила переходу.

Дітям важливо знати, що дорожньо-транспортні пригоди трапляються і в дворах. Тому треба пам’ятати, що загрозу життю може нести не лише автомобіль чи мотоцикл, а навіть велосипед.

Шановні дорослі! Будьте прикладом для дитини в поведінці на дорозі, в якості як пішохода, так і водія. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху. А найголовніше – бережіть своє життя та життя Ваших дітей.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета