Павло Лисечко поспілкувався з мешканцями селища Олександрівка

05.12.2018


В рамках особистого прийому громадян начальником Олександрівського відділення поліції була проведена профілактична бесіда з дівчиною. А на її батька складено адміністративний протокол.

До відділення поліції на днях надійшла інформація з учбового закладу про протиправні дії двох учениць. Як з’ясувалось двоє 16-річних подруг попросили старшого товариша придбати їм пляшку алкогольного напою «наливки». Отримавши бажане, дівчата розпили спиртне прямо в учбовому закладі та почали себе поводити непристойно, гучно і демонструвати стан свого сп’яніння.

Звісно їх дії були помічені педагогами. Про ситуацію доповіли до відділення поліції. Подруг було доставлено до медичного закладу на освідування.

На особистому прийомі громадян, який провів Павло Лисечко, з однією з дівчат та її батьком, який самостійно виховує доньку, була проведена профілактична бесіда. На чоловіка складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов'язків щодо виховання дітей".

Також притягнуті до адміністративної відповідальності за даною статтею і батьки другої учасниці п’яного дебошу.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета