Колишній бойовик з Краматорська здався правоохоронцям

05.12.2018


Чоловік, який в 2014 році перевіряв автомобілі і громадян на блокпосту терористів в Краматорську вирішив скористатись шансом на нове життя. Загалоз з початку 2018 року да поліції Краматорська задокументовано 47 осіб, які вступили на службу до так званої «ДНР».

До Краматорського відділу поліції звернувся 41-річний мешканець міста, як і його товариші по службі в незаконному збройному формуванні розділив своє життя на до та після подій 2014 року.

Так, у травні 2014 року, піддавшись проросійській пропаганді, отримуючи їжу та грошові кошти чоловік вирішив вступити до лав терористів.  Він був направлений на один з блокпостів Краматорська.

В обов’язки новобранця входив огляд автомобілів і перевірка водіїв та пасажирів, блокування переміщення української військової техніки. Однак чоловік швидко зрозумів, що вступив до незаконного збройного формування і займається діяльністю яка тягне за собою кримінальну відповідальність.

Після звільнення міста від бойовиків, в липні 2014 року, зловмисник залишився в Краматорську, однак старанно приховував своє минуле. А коли дізнався про можливість звільнення від покарання, вирішив добровільно звернутись до поліції з повідомленням про свою участь у НЗФ.

Нагадаємо, ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України гарантує учасникам незаконних збройних формувань звільнення від кримінальної відповідальності у разі добровільної здачі правоохоронним органам.

Наразі поліцейські перевіряють діяльність колишнього бойовика. Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ він не скоював тяжких злочинів, чоловік буде офіційно звільнений від кримінальної відповідальності і зможе повернутися до нормального життя.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета