Дільничний офіцер поліції Григорій Луб’янов звітував перед мешканцями міста

05.12.2018


На днях, відбулась нова зустріч дільничного офіцера поліції Григорія Луб’янова та  з мешканцями міста. Поліцейський доповів про результати своєї роботи та про оперативну обстановку на його території обслуговування.

Григорій Луб’янов обслуговує територію району Доманський міста Краматорськ, що відноситься до поліцейської дільниці № 5. На зустрічі були присутні також старший дільничний інспектор Краматорської поліції Максим Шнейдер та голова територіального комітету № 1 Доценко Людмила Іллівна.

Правоохоронець розповів присутнім про оперативну обстановку на території його обслуговування, про здійснювані ним профілактичні заходи для запобігання вчинення правопорушень.

До відома громадян поліцейський довів деякі статистичні дані своєї роботи. З початку 2018 року дільничним було розкрито 11 кримінальних правопорушень, складено 185 адміністративних протоколів, а саме за насилля у сім’ї, порушення адміністративного нагляду раніше судимими особами, розпивання алкогольних напоїв, за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах.

Деякі присутні громадяни просили застосувати профілактичні заходи до сусідів, які періодично порушують тишу й порядок, люди цікавились результатами розгляду звернень  до поліції. 

Аналогічні заходи триватимуть на різних поліцейських дільницях до кінця року.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета