«Безпечна школа». Правоохоронці Дружківки провели профілактичні заходи, щодо забезпечення безпеки дітей у навчальних закладах (ФОТО)

05.12.2018


Інспектора ювенальної превенції Дружківського відділення поліції проінспектували 14 загальноосвітніх шкіл, аби дослідити забезпечення умов їх охорони, установлених відеокамер, тривожної кнопки та турнікетів.

З метою недопущення проявів протиправних діянь, що загрожують життю і здоров’ю дітей, а також порушенням їх прав і свобод, з адміністрацією навчальних закладів міста, було проведено профілактичний захід під умовною назвою «Безпечна школа».

Під час зустрічей працівниками ювенальної превенції Дружківки було обговорено ряд таких важливих питань, як формування безпечного дитячого середовища, створення належних умов для навчання дітей, здійснення превентивних заходів, пов’язаних з попередженням та запобіганню таким негативним явищам, як уживання алкоголю, тютюнопаління, жорстокого поводження тощо.

Разом з тим було проведено огляд навчальних закладів та прилеглої  території. Свою увагу поліцейські приділили  забезпеченню умов охорони школи, наявність установлених відеокамер, турнікетів, тривожної кнопки, а також відстань від навчальних закладів, на якій заборонено реалізацію алкогольних та тютюнових виробів.

Інспектор ювенальної превенції капітан поліції Олег Біатов впевнений - така робота дасть змогу школярам завжди почувати себе у безпеці, а правоохоронцям вчасно протистояти негативним явищам та правопорушенням.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета