Поліцейські за лічені хвилини знайшли пенсіонера, що загубився

26.04.2016


До Краматорського відділу поліції з проханням про допомогу знайти людину звернулась 67-річна краматорчанка – пропав її чоловік, що хворіє на атеросклероз. Поліцейські швидко знайшли літнього чоловіка, який безцільно пересувався вулицями міста та возз'єднали подружжя.

Однією з найважливіших задач поліції є не тільки попередження та розкриття злочинів, але ще й безвідмовна допомога тим, хто її потребує, незалежно від того, має ситуація відношення до злочину чи ні.

До Краматорського відділу поліції з проханням про допомогу знайти її чоловіка звернулась літня жінка. 67-річна Лідія Василівна розповіла, що вони з чоловіком вийшли до магазину, що розташований біля їхнього будинку, за продуктами харчування. Але вже в магазині вона згадала, що забула деякі речі вдома. Залишивши свого чоловіка в магазині, вона поспішила додому, але коли повернулась, його вже не було. Пенсіонерка дуже злякалась, бо її 71-річний чоловік хворий на атеросклероз та може дуже легко загубитися. Тому вона одразу звернулась за допомогою до поліції.

Коли зникає похила та ще й хвора людина, кожна хвилина має значення, тому до Лідії Василівни негайно виїхали співробітники поліції – дільничний інспектор та працівник кримінальної поліції. В першу чергу дільничний інспектор поліції Богдан Ільченко заспокоїв жінку та провів з нею бесіду, щоб встановити місця, куди міг піти її чоловік. Сівши до службового авто, поліцейські разом із Лідією Василівною виїхали до найближчих вулиць шукати Івана Васильовича. Але такі пошуки результатів не дали. Тому поліцейськими було прийнято рішення розширити коло пошуків. В решті-решт поіскові заходи увінчалися успіхом – пенсіонера знайшли в інший частині міста, який безцільно йшов по вулиці. Побачивши свого чоловіка жінка дуже зраділа та щиро подякувала поліцейським за доброту та небайдужість до літніх людей.

Правоохоронці закликають громадян бути більш уважними та чуйними один до одного, не відмовляти в допомозі, особливо людям похилого віку.

Краматорський відділ поліції

ГУ НП в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета