Відбулась нова зустріч-звіт дільничного офіцера поліції з депутатом та мешканцями Краматорська

08.11.2018


Дільничні офіцери поліції Краматорська продовжують заходи щодо звітування перед населенням та органами місцевого самоврядування про роботу на території обслуговування.  

З мешканцями мікрорайону № 2 (враховує в себе вулиці Дружби, Об’їзну, Кирилкина, Академічну, Марата, В. Шеймана, Уральську, частину Катеринича) спілкувався старший дільничний офіцер поліції Олександр Бажан разом з в.о. начальника сектору превенції Краматорського відділу поліції Денисом Філіпповим. На зустрічі були присутні депутат Краматорської міської ради Рибалка Вікторія Петрівна та голова комітету мікрорайону № 2 Тимофєєва Ганна Анатоліївна.

За жовтень місяць 2018 року на території обслуговування дільничними було розкрито 7 правопорушень кримінального характеру, складено 74 адміністративних протоколів, 9 з яких за вчинення насильства в сім’ї, 3 за дрібні крадіжки, 2 за зберігання наркотичних засобів у малій кількості та інші. Крім того, троє раніше засуджених чоловіків взяті під адміністративний нагляд.

Поліцейські озвучили проблемні питання, які виникають під час виконання службових задач, розповіли як не стати жертвою шахраїв, а після відповіли на всі питання., всім присутнім вручили візитки дільничних офіцерів поліції.

Голова комітету мікрорайону Ганна Тимофєєва зазначила, що будь-яких нарікань на дільничних немає, вони завжди на зв’язку та всі виникаючі питання вирішуються в робочому порядку.

 

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета