Вчергове з особовим складом поліції Краматорська провели заняття зі службової підготовки

08.11.2018


Щотижня, у кожному територіальному органі поліції проводяться заняття зі службової підготовки. Сьогодні, для співробітників Краматорського відділу поліції  заняття провели спеціаліст-психолог та співробітик Вибухотехнічної служби.

Загалом мета занять - підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців для якісного виконання ними своїх функціональних обов'язків.

Спеціаліст з психології розповів правоохоронцям про розвиток морально-стійкої поведінки в екстремальних ситуаціях. Для оцінки рівня психологічної стійкості весь особовий склад Краматорського відділу поліції пройшов спеціальне тестування. 

Спеціаліст – вибухотехнік розповів основні правила особистої безпеки при виявленні та поводженням з вибухонебезпечними предметами.

Наприкінці занять до уваги поліцейських було запропоновано переглянути учбовий фільм «По розкриттю вуличних грабежів та розбоїв по гарячих слідах» підготовлений ГУНП в Донецькій області.

Крім того, як і зазвичай, особовому складу були доведені внутрішні нормативні документи, накази, стан службової дисципліни.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета