Дільничні Дружківки затримали розшукуваного, який ухилявся від виконання покарання суду

07.11.2018


Проводячи профілактичні спецзаходи, співробітниками сектору превенції Дружківського відділення поліції було встановлено місцезнаходження 39-річного розшукуваного. Чоловік був оголошений у розшук за невиконання постанови суду  у вигляді 180 годин виправних робіт.

Мешкаючи деякий час в селищі Мангуш Донецької області, місцеві правоохоронці викрили чоловіка у вчиненні крадіжки особистого майна однієї з мешканок. За даним фактом слідчими поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Судом зловмиснику було обрано покарання у вигляді виправних робіт строком на 180 діб. Проте виконувати законне рішення суду він мав за його місцем своєї реєстрації.

Повернувшись до дому та не бажаючи нести відповідальність за скоєне, зловмисник вирішив самоусунутись та зникнути на деякий час з поля зору виконавчої служби, проте невдовзі був затриманий правоохоронцями прямо на вулиці.

Розшукуваного було доставлено до Дружківського відділення поліції для надання пояснень. Правоохоронці зобов’язали його явкою для відбування покарання у кримінально-виконавчу інспекцію.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета