У Краматорську представники посольства США обговорили з поліцією рівень безпеки у місті

07.11.2018


Сьогодні, в Краматорський відділ поліції з робочим візитом прибули Аташе з питань безпеки Посольства США та Старший координатор по зв'язках з правоохоронними органами.

Гостей цікавило співвідношення рівня безпеки та злочинності у Краматорську. Начальник місцевої поліції Василь Поштак зазначив, що  незважаючи на наближеність до територій де проходять бойові дії, поліція утримує стабільну оперативну обстановку та правопорядок. Правоохоронець додав, що порівняно з минулими роками є тенденція до зниження рівня злочинності, а з урахуванням кількості переселенців та мігруючих громадян, поліцейські докладають багато зусиль для забезпечення публічної безпеки у місті. Крім того налагоджена тісна взаємодія з іншими силовими структурами, такими як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба та Прокуратура.

Крім того, з представниками посольства США були обговорені проекти які вже запущені та ті, які розробляються. На сам перед, це створення Центру спеціальної підготовки, який планується побудувати на території кар’єра міста Краматорська. Василь Поштак запропонував присутнім в подальшому разом проїхати та подивитись на кар’єр, щоб побачити реальні масштаби проекту. Також було розглянуте питання підтримки зі сторони представників посольства США в подальшій розробці та побудові новітнього Центру спеціальної подготовки.

Іноземні гості подякували керівнику поліції за приділений час та забезпечення достатньо високого рівня безпеки у Краматорську. Домовились про співпрацю та взаємодію.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета