Начальник Краматорської поліції зі школярами провів «Урок мужності»

12.10.2018


Василь Поштак розповів старшокласникам і учасникам Ліги майбутніх поліцейських про роботу справжніх чоловіків-захисників своєї держави, про те як не стати жертвою окремих видів злочинів, продемонстрував вогнепальну зброю та спеціальні засоби, які є на озброєнні Національної поліції України.

Учні чекали простої бесіди, але яким було їх здивування, коли начальник Краматорського відділу поліції почав розповідати про випадки на службі зі свого особистого досвіду. Спочатку полковник поліції поділився подробицями зі своєї біографії. Після знайомства, розповів про злочини жертвою яких стають найчастіше молоді люди, тобто, про випадки потрапляння хлопців та дівчат у рабство, розкрив тему незаконного донорства. Пояснив дітям схему дій таких злочинних груп та як не стати їх жертвою.

Крім того, Василь Поштак власним прикладом мужності показав учням, що ніщо не може стати на заваді перед захистом кордонів рідної держави України.  У 2016 році, перебуваючи у званні полковник поліції звільнився з МВС та пройшовши жорсткий відбір, вступив до лав Зброєних Сил України у званні рядового. Він приймав участь у бойових діях і маючи добру бойову підготовку служив у розвідці. А в 2017 році повернувся до поліції і був призначений начальником Краматорського відділу поліції.

Наступним блоком уроку була демонстрація вогнепальної зброї та спеціальних засобів, які є на озброєнні поліцейських.

Хлопці та дівчата були вражені тією кількістю інформації якою володіє керівник відділу поліції. Тому з задоволенням приміряли та роздивлялись надані екземпляри.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета