Краща нагорода для співробітника поліції – людська подяка!

12.10.2018


На адресу ГУНП Донецької області надійшов лист-подяка, за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, розкриття кримінального правопорушення та повернення майна потерпілим.

Мешканка Краматорська ще у липні 2018 року стала жертвою крадіїв. З квартири в якій мешкає вона з родиною було викрадено всі цінні речі, побутова техніка. Загальний збиток нараховував більше 100 000 гривень.

Слідчим відділом Краматорського ВП по даному факту було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло, що завдало значної шкоди потерпілому).

Кілька місяців співробітники карного розшуку шукали крадіїв. Провели безліч оперативно-розшукових заходів, які врешті-решт дали свої результати. Троє зловмисників, які працювали «на професійному рівні» були затримані. Вони мали вже судимості за вчинення корисливих злочинів. Працювали злагоджено, у квартиру  розташовану на другому поверсі проникли віджавши пластикове вікно вночі.

Потерпіла жінка висловлює подяку особисто від себе та своєї родини правоохоронцям, безпосередньо слідчому Краматорського ВП Алану Болієву за зібрану ним доказову базу та повне і неупереджене розслідування кримінального провадження. А співробітнику карного розшуку Краматорського ВП Андрію Маричу, за сумлінне виконання своїх службових обов'язків, проявлений професіоналізм при розкритті вчиненого правопорушення.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета