Небажання сплатити проїзд для двох краматорчан закінчилось візитом до поліції

11.10.2018


У відповідь, на вимогу водія заплатити за проїзд, двоє хлопців почали лаятись та пошкодили скло автобуса. За даним фактом розпочато досудове розслідування.

10 жовтня близько 15 години до чергової частини Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення, про неправомірні дії двох осіб. 

Досудовим розслідуванням було встановлено, що двоє хлопців 1984 р.н., сіли у міський маршрутний автобус і на вимогу сплатити за проїзд почали лаятись. Між ними та водієм виник конфлікт внаслідок якого чоловік вимушений був зупинити транспортний засіб та висадив правопорушників. Однак молоді люди не заспокоїлись і розбили дзеркальне бокове скло автобуса, після чого на місце прибули правоохоронці. Хуліганів доставили до відділу поліції де вони надавали пояснення.  

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за  попередньою правовою кваліфікацією ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».  

Всього з початку року у Краматорську поліцією зареєстровано 48 фактів хуліганства, на сьогодні по 34 прийнято рішення, одночасно з цим правоохоронцями складено 121 адміністративний протокол за ст. 173  КУпАП (дрібне хуліганство).

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета