У Краматорську поліцейські виявили родину, в якій через байдужість батьків діти були вимушені жити у жахливих умовах

11.10.2018


В результаті профілактичного рейду правоохоронці вчергове притягли до відповідальності місцевих жительок, які не виконують свої батьківські обов'язки. Четверо малолітніх дітей було поміщено до лікарні на обстеження.

Щоб перевірити батьків та дітей за місцем мешкання, їх побутові умови та дізнатися про проблеми співробітники ювенальної превенції разом з працівниками Служби у справах дітей Краматорської міської ради регулярно проводять профілактичні рейди.

Цього разу було відвідано дві родини. В одній мати виховує двох синів 2008 та 2007 років народження, а також дівчинку 2014 р.н.. В другій родині жінка виховує  сина 2016 р.н.. Ці родини перебувають на обліку у поліції з причини безвідповідальності батьків та їх схильність до антисоціального способу життя.

Правоохоронці вчергове побачили в оселях антисанітарію, всюди безлад, брудні речі. Діти проживають у неналежних умовах, не отримують повноцінного харчування та без поважних причин не відвідують дитячий садок.

Ці сім’ї знаходяться на обліку як ті, що опинились у складних життєвих умовах, однак матері нічого не роблять задля поліпшення умов проживання своїх дітей. Тому співробітниками ювенальної превенції та служби у справах дітей було прийняте рішення вилучити всіх малолітніх діточок.  Їх чотирьох було влаштовано до дитячої лікарні Краматорська для проведення обстеження їх стану здоров’я.

Відносно жінок складено протоколи за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей". Їм був встановлений термін на приведення свого житла до належного стану та змінення свого способу життя.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета