У правоохоронців Краматорська та Олександрівки перевірили рівень службової підготовки

10.10.2018


Особовий склад Краматорської оперативної зони здавав заліки зі знання нормативно-правової бази, нормативи з вогневої та фізичної підготовки. Правоохоронці Краматорська та Олександрівки виконували вправу зі стрільби по мішенях, демонстрували прийоми рукопашного бою, нормативи з фізичної підготовки.

Шляхом проведення заліку за тестовою системою у поліцейських перевірялись теоретичні та практичні знання основ служби. Кожен співробітник отримав свій екзаменаційний квиток із завданням.

Для оцінки навиків зі стрільби правоохоронці виконували з пістолета «Макарова» вправу на час – за 5 секунд потрібно зробити три влучних постріли в силуетну мішень.

Після, правоохоронці на вулиці демонстрували свою фізичну підготовку, нормативи з якої  оцінювалися відповідно до медико - вікових груп. Після здачі нормативів правоохоронці тягли квиток в якому  було завдання на виконати прийому з боротьби.

Правоохоронці показали достатньо високий рівень професійної та бойової підготовки. Такі заліки поліцейські здають систематично.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета